O MNIE

Cześć, nazywam się Milka Lewandowska i jestem osobistą stylistką z holistycznym podejściem do stylu i  wizerunku. Skończyłam 3 kierunki studiów : psychologię wizerunku, projektowanie ubioru oraz fotografię i design co w połączeniu z moim 5 letnim doświadczeniem pracy z klientkami podczas przeglądów szafy, lekcji stylu, analiz kolorystycznych, warsztatów i zakupów pozwala mi kompleksowo zadbać o styl moich klientek.

 

Moją misją jest pomagać Ci w procesie transformacji, rozwijaniu własnego stylu oraz uporządkowywaniu szafy po to aby ubieranie dawało Ci dużo satysfakcji, pewności siebie i uśmiechu. Chcę abyś się sobie podobała każdego dnia ale chcę tez abyś rozumiała ubranie i korzystała z niego jak z narzędzia które mocno Cie wspiera w dążeniu do osobistego sukcesu.

 

Pracownia MILKA STUDIO w Gdańsku

pracownia wizerunku i stylizacji Milka Studio w Gdansku 

 

Prowadzę pracownię wizerunku i stylizacji w której spotykam się z klientkami na lekcje koloru, ubioru i stylu, analizę kolorystyczną czy konsultacje wizerunkowe. To głównie na podstawie tych spotkań powstają webinary, szkolenia online i ebooki, które są odpowiedzią na pytania zadawane podczas spotkania.Więcej na temat indywidualnych lekcji stylu przeczytasz TUTAJ


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl